Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Registrikood 90006101
10614 TALLINN
Ädala 29
telefon: 693 1000
faks: 693 1001
e-post: info@riks.ee

RIKS juhtimiskeskus 24h699 1111keskus@riks.ee
Klienditeenindus
E-R 9.00-17.00
699 2222klient@riks.ee
Sven Heil
Juhataja
693 1000sven.heil@riks.ee
Jüri Grigorjev
Mereside osakonna juhataja
693 1046
jyri.grigorjev@riks.ee
Ametikoht täitmata
Raadioside osakonna juhataja
693 1000
info@riks.ee
Toomas Vahi
Kõneside ja andmekeskuste osakonna juhataja
693 1003
toomas.vahi@riks.ee 
Priit Kollo
Riigipilve ja IT osakonna juhataja
693 1075
priit.kollo@riks.ee
Katrin Lillep
Finantsjuht
693 1085
katrin.lillep@riks.ee
Evelyn Alamets
Haldusosakonna juhataja
693 1063
evelyn.alamets@riks.ee
Virge Millert
Kvaliteedi ja teeninduse osakonna juhataja
693 1060
virge.millert@riks.ee
 Veljo Naarits
Infoturbeosakonna juhataja
 693 1038veljo.naarits@riks.ee
Projektide kooskõlastamine 693 1000
projekt@riks.ee


Vaegnägijatele